Senarai Pengedar

Hubungi dealer-dealer rangkaian my1telco di Seluruh Malaysia berhampiran anda untuk memudahkan urusan pembelian dan pendaftaran

NEGERI SEMBILAN
n9

Nilai Sharudin 0189756955
Seremban M Irwan 0103423655
Seremban Amir 01113227892
Pajam Khairul 0125311131
Gemencheh Yon Md Dom 01113397319
Gemas Admizal 0133334415
Kota Seriemas Fuzan 0108464711
Bahau Abd Rahim 0183575003
Nilai Zaibidi 0133218247
Nilai 3 Tee Chow Fatt 0192705356

 


SELANGOR
sgr

Rawang Rosmadi 0126700667
Rawang Khairi 0133641886
Kuala Selangor Wayne Kai 0106058833
Banting Adinor 0192269009
Subang SM Hani Silmi 01123199773
Ijok Liz Phang 0103345997
Klang Ahmad Fauzi 0173813334
Kapar Joewendez Ladin James 01113082692
Bukit Beruntung Tuan Rahim 0172575903
Bandar Baru Bangi Rizal Abd Rahman 0169786766/0188730800
Bandar Seri Putra Farah Wahab 0108484410
Serdang Nasrullah 0126535729

 


KUALA LUMPUR
sgr

Cheras Alias 0135057311
Hulu Klang Shaiful 0108746543
Sentul Jazrim Shah 0133403117
Pudu Sani 01111288211

 


SABAH
sgr

Kota Kinabalu Rusni 0168333344
Penampang Evelyn 0135444108
Kota Kinabalu Basrin 01120677789

 


PAHANG
sgr

Rompin Zahiruddin Alwei 0145002803
Jerantut Siau Lee 0139817238
Gambang Azim Taharin 01120550570
Karak Siwa 01120977791

 


MELAKA
sgr

Melaka Zaid Harithah 0122441099
Merlimau Rozita 0176079675/0196068911
Alor Gajah Dewi 0176148986
Bemban Zahari Salleh 0196788870

 


JOHOR
sgr

Kulai Sham Mahmud 0128689324
Bandar Penawar Mazuin 0199897980
Parit Raja Suhaimi 0103162005

 


KELANTAN
sgr

Kota Bharu M Saiful Azmie 01113069302
Kuala krai Mohd Azuwan 0179090084
Gua Musang Hilmi 0173020557
Gua Musang Abdul Aziz  0103134212

 


KEDAH
sgr

Kodiang Sharif Rosyidi 0134700200

 


PULAU PINANG
sgr

 


SARAWAK
sgr

Sibu Yazid joilis 0106111147
Tanjung Manis Muzdlee Nor 0198683223

 


TERENGGANU
sgr

Paka Mohd Sailani Saleh 0139274177
Kuala Terengganu Muhamad Naim 0103245132
Dungun Muhd Imaluddin 0197700014
Kerteh Roslan 01129009007
Kemaman Ramzi 0196099266

 


PERAK
sgr

Slim River Rusdi 01132345335
Pengkalan Hulu Robby 0135588361
Sg. Siput(u) Nazatul Akma 0108446652
Sg. Siput(u) Abdul Rahman 0136561869

 

Untuk dealer/Sub Dealer my1crew, sila isi form berikut untuk penyenaraian https://goo.gl/forms/vMz2hjoX5pJJJMwN2

Klik sini untuk WAZE terus ke ONEXOX Centre Nilai